Міністр молоді й спорту України побував у СК Слобожанський

З робочим візитом у Слобожанській ОТГ побував міністр молоді й спорту України Вадим Гутцайт.

Слобожанський селищний голова Іван Камінський запросив високу делегацію, яку очолював міністр, відвідати спортивний комплекс «Слобожанський», побачити на власні очі в яких умовах жителі Слобожанської громади та гості мають змогу займатись фізкультурою й спортом.

Спортивний комплекс «Слобожанський» – давня мрія спортсменів нашої громади, яка здійснилась у 2018 році завдяки реформі децентралізації, що дала громадам можливість самим визначати пріоритетні завдання розвитку території.

Вадим Маркович був вражений здобутками нашої громади, ознайомився з планами та перспективами та пообіцяв: «Мешканці смт Слобожанського наступного року отримають новий басейн!»

Нагадаємо, згідно плану, будівля плавального басейну є прибудовою до спортивно-оздоровчого комплексу, в якому вже є зал для ігрових видів спорту та тренажерний зал. А у новобудові будуть розміщені 2 басейни та спортзал. Басейн матиме 8 доріжок, а за добу тут зможуть займатися приблизно 800 людей. Найголовніше, що плаванням займатися зможуть не тільки дорослі, а й діти.

Плавальний басейн планується ввести в експлуатацію вже наступного року.

Вадим Гутцайт наголосив, що населення повинне розвиватися у кожному куточку України, навіть у невеличких містах й селах, щоб кожен українець мав доступ до занять із фізичної активності!

 

Робимо спорт доступним для всіх!