Історія закладу

Наш комунальний заклад «Слобожанський селищний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (далі КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх») було засновано в грудні 2012 року. А почалося все з трьох співробітників, 1 майданчика для мініфутболу та мети зробити щось більше, щоб наша громада могла реалізувати весь свій спортивний потенціал та бути здоровою.

Через рік, у 2013 році, було збудовано вже три майданчика: футбольний, пляжного волейболу та майданчик для воркаута.
Через 2 роки, у 2014, ми збудували четвертий майданчик, а через 3 роки, у 2015, майданчиків стало 5, як і на сьогоднішній день.

Наші досягнення

  • КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» пишається тим, що вже двічі став срібним призером обласних змагань “Найкраще спортивне село”.
  • 2014-2016р.: була припинена робота комунального закладу, а з 2016р. відновлено роботу КЗ з новим штатним розписом в кількості 5 чоловік.
  • 2018 рік: юніори 2006 року народження, що займаються на базі нашого комунального закладу, стали чемпіонами України з футболу.
  • 2018 рік: Наші спортсмени змагалися за Першість України серед об’єднання територіальних громад в с. Берегове, Закарпатської області з футболу, настільного тенісу, шашок, шахів, гирьового спорту та здобули загальне друге місце.
  • 17 грудня 2018 року: Президент України урочисто відкрив новозбудований спортивний комплекс “Слобожанський”, що стало видатною та почесною подією в житті усієї громади. Також у грудні місяці СК «Слобожанський» передано в оперативне управління КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх»
  • 2019 рік: На міжнародному турнірі в Одеській області, м. Южне «Odesa Cup» команда наших спортсменів з футбольної секції 2006 р.н. посіла в змаганнях друге місце.

Пишаємося сьогодні

Після відкриття новозбудованого комплексу в нас активно почали проводитися змагання різного рівня з усіх основних видів спорту, що доводить – СК “Слобожанський” справді сучасне та обладнане всім необхідним місце, де ви можете розкрити весь свій потенціал та тренуватися пліч-о-пліч з зірками спорту.

Проектуючи та будуючи наш комплекс ми ставили за мету зробити його абсолютно комфортним для кожного, хто захоче займатись в його стінах. Саме тому Слобожанський повністю підготовлений для прийняття спортсменів- параолімпійців, та вже в СК Слобожанському тренуються параолімпійська збірна України з волейболу.

Щороку КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» проводить не менше 20 спортивно масових заходів та приймає участь близько у 30 різнорівневих спортивних змаганнях, тож долучайтеся до величезної спортивної громади смт. Слобожанське та переконайтеся самостійно в перевазі тренувань на базі спортивного комплексу нового покоління. Ми завжди чекаємо на вас!